Ajastu probleemid
Klassiühiskond
​
Inglismaal on klassistunud ühiskond, aga erinevalt Indiast ei olene seisus ainult sellest, kuhu sünnitakse. Oluliseks peetakse ka kõrget töökohta, head palka ja kuulsust. Kõrgemasse klassi kuuluvad tüüpiliselt hästi teenivad, mingilgi määral kuulsust kogunud inglased. Madalam klass on varieeruvam: sinna kuuluvad paljud erisugused isikud, alustades kodututest ja lõpetades paberiteta Aafrika migrantidega.
​
​
​
Kodutud
​
Londoni tänavate kodutud elavad küll suurlinnas, aga ei saa ise kuidagi osa selle võludest. Ajaleht Big Issue näpuotsas, katsuvad nad mingitki elatist teenida. Põhjuseid tänavale sattumiseks on palju, aga üks mis kindel: linn ei suuda aidata ka neid, kellel katus pea kohal. Tavaliseks nähtuseks Londonis on seetõttu saanud skvottimine. Skvottimine tähendab hüljatud majade (vahel lausa seaduslikku) hõivamist.
Metroosüsteem
​
Londoni ja India transpordisüsteem on sarnased vähemalt nii palju, et rongid ei jõua kohale õigeks ajaks. Seda aga täiesti erinevatel põhjustel. Londonis hilinevad rongid tihti enesetappude tõttu. Suur hulk inimesi ei saavutanud Londonis oodatud kuulsust ja loodavad seda leida vähemalt surres, seetõttu on rongi ette hüppamine saanud äärmiselt populaarseks. Lisaks sellele valitseb rongides üldine korralagedus, kuna metroosüsteemis puuduvad prügikastid.
​
​
Võitlus töökohtade pärast
​
Selleks, et Londoni tööturul läbi lüüa, tuleb kasutada lausa uskumatuid nippe. Kõik CV-d on ilustatud, suur osa neist lihtsalt valet täis. Aususega ei jõua kuskile, sest Londoni tööpakkujaid ei huvita kogemus välismaal, kogemuseta antud vallas pole aga võimalik tööle saada. Samuti vaadatakse viltu kõigile Ida-Euroopast pärit inimestele.